2012-03-22 10:52

NBA televizijos filmas apie Joną Valančiūną baigtas, internautai gali išvysti pirmąją dalį

Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA debiutuos tik kitą sezoną, tačiau NBA televizija jau parengė išskirtinį filmą apie būsimą Toronto „Raptors“ naujoką.
Jonas Valančiūnas su mama
Jonas Valančiūnas su mama / Youtube.com stio kadras

Jaunojo Lietuvos krepšinio talento istoriją netrukus išvys ir stipriausios pasaulio krepšinio lygos – NBA – televizijos žiūrovai. NBA televizijos kūrybinė grupė baigė kurti filmą apie Joną Valančiūną ir pristato pirmąją dokumentinės juostos dalį.

NBA televizijos žurnalistai Lietuvoje viešėjo vasarį ir tris dienas filmavo ne tik patį krepšininką, jo rungtynes gimtojoje Utenoje, bet ir jam artimus žmones, kalbino „Lietuvos ryto“ krepšininkus, Liną Kleizą, kitus Toronto „Raptors“ atstovus.

Pirmoji dokumentinės apybraižos dalis suskirstyta į keturis skyrius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą