2012 02 14

NBA: trečias kartas nemelavo – „Heat“ galiausiai įveikė „Bucks“ (visi rezultatai)

Majamio „Heat“ (22-7) klubui prireikė trijų bandymų, kad šį sezoną pirmą kartą įveiktų Milvokio „Bucks“ (12-16) krepšininkus. LeBronas Jamesas rinko daugiau nei po tašką per minutę, o „Heat“ laimėjo išvykoje – 114:96 (27:30, 28:20, 35:24, 24:22).
LeBronas Jamesas įmetė 35 taškus.
LeBronas Jamesas įmetė 35 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečioji Majamio klubo pergalė iš eilės ir pirmoji šį sezoną prieš „Bucks“. Prieš tai abi tarpusavio dvikovas buvo laimėjusi Milvokio ekipa – 91;82, 105:97.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. „Heat“ vijosi varžovus (35:41), tačiau surengė spurtą ir perėmė iniciatyvą (47:43). Po didžiosios pertraukos svečiai dar kartą spurtavo ir nulėmė mačo baigtį.

„Bucks“: Carlosas Delfino 24, Drew Goodenas 12 (7 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 12, Beno Udrihas 11.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (33 min., 8 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 22, Mario Chalmersas 13, Norrisas Cole'as 10.