2015 03 07

Neįtikėtinas J.Hardeno žaidimas padėjo „Rockets“ laimėti, D.Motiejūnas buvo netaiklus

„Houston Rockets“ (42/20) lyderis Jamesas Hardenas atliko trečiąjį trigubą dublį šiame sezone ir buvo pagrindinė figūra komandos rungtynėse su „Detroit Pistons“ (23/38), kurios laimėtos 103:93 (29:23, 25:23, 26:23, 23:24).
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Svarbiausia buvo pasilinksminti, ypač kai esi pralaimėjęs dvi iš eilės rungtynes. Tu privalai iškovoti pergalę. Taigi mes ėjome į aikštę pasilinksminti, žaidėme visi kartu“, – po įspūdingo pasirodymo sakė J.Hardenas.

Gynėjas į „Pistons“ krepšį įmetė 38 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tai 27-osios J.Hardeno rungtynės šiemet, kai jis įmeta 30 ir daugiau taškų.

„Pistons“ žaidėjai ketvirtojo kėlinuko pradžioje prametė 11 pirmųjų metimų, tačiau likus žaisti 2 su puse minutės priartėjo iki 89:99. Tada į aikštę grįžo J.Hardenas, kurio keturios iš eilės taiklios baudos mačo pabaigoje garantavo komandai pergalę.

Donatas Motiejūnas žaidė beveik 19 minučių, tačiau krepšį atakavo netaikliai. Jis įmetė 4 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, vieną perėmė, tris kartus prasižengė ir sykį suklydo.

„Rockets“: J.Hardenas (8/15 dvit., 2/6 trit., 16/18 baud., 12 atk. kam., 12 rez. perd.) 38, T.Jonesas (8 atk. kam.) 17, C.Breweris 15, J.Smithas (7 atk. kam.) 8, J.Dorsey (10 atk. kam.) 6.

„Pistons“: G,Monroe (8 atk. kam.) 19, R.Jacksonas (7 rez. perd.) 17, T.Prince'as 9, A.Drummondas (21 atk. kam.) ir S.Williamsas po 8.