2015 02 25

Nors Jonas Valančiūnas žaidė naudingai, „Raptors“ išvykose nesiseka – pralaimėta Dalasui

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Jonas Valančiūnas antradienį žaidė tikrai naudingai, tačiau jo atstovaujama „Toronto Raptors“ ekipa (37/20) ekipa svečiuose 92:99 (29:25, 26:24, 22:25, 15:25) nusileido “Dallas Mavericks“ (39/20) krepšininkams.
Jonas Valančiūnas prieš Dalaso ekipos žaidėją  Tysoną Chandlerį
Jonas Valančiūnas prieš Dalaso ekipos žaidėją Tysoną Chandlerį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Keturių rungtynių išvyką šiuo susitikimu pabaigęs „Raptors“ klubas negali pasidžiaugti rezultatais – Kanados krepšininkai patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Trečiajame ketvirtyje „Raptors“ buvo atitrūkęs ir turėjo dviženklį pranašumą – 64:53, tačiau šeimininkai jį gan greitai panaikino.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai Dalaso atstovai laimėjo atkarpą 11:1 ir likus žaisti 4 minutes „Mevericks“ jau pirmavo  97:85. Svečiams ši praraja tapo neįveikiama ir „Raptors“ turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

J.Valančiūnas žaidė 26 minutes, per kurias įmetė 10 taškų (5/7 dvitaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Raptors“ po 16 dienų pertraukos kitą mačą žais namie, tačiau pergalė gali būti iškovota tik po sunkios kovos – penktadienį kanadiečiai savo žiūrovų akivaizdoje varžysis su  NBA lyderiais „Golden State Warriors“ krepšininkais.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 18 (7/9 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), Greivis Vasquezas 14, Patrickas Pattersonas 12 (7 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 11, Jonas Valančiūnas (9 atk. kam.) ir Louisas Williamsas po 10, Jamesas Johnsonas ir Amiras Johnsonas po 6.

„Mavericks“: Monta Ellisas 20 (7/11 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), Dirkas Nowitzki 18 (9 atk. kam.), Devinas Harrisas 14, J.J.Barea 13, Richardas Jeffersonas 11.