2011 11 11

„Perlas-MRU“ paguldė ant menčių NKL lyderius

Puikią pergalę SMSCredit.lt-Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai, namuose 81:75 (20:21, 19:16, 21:21, 21:17) parklupdę turnyro lyderį Joniškio „Delikatesą“.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.

Mindaugo Sakalausko auklėtiniams tai buvo 7 pergalė per 11 čempionato rungtynių. Šeštadienį „Perlas-MRU“ išvykoje susikaus su Šiaulių „ABRO-Universitetu“.

Pirmosiomis minutėmis vilniečiai gan blankiai pradėjo rungtynes ir turėjo vytis varžovus. Kai tai padaryti pavyko (8:9), greitomis atakomis „Delikatesas“ vėl nutolo – 8:16. Vis dėlto baigiantis kėlinukui „Perlas-MRU“ sustabdė įsibėgėjus Joniškio krepšininkus (20:21), o po apylygio antrojo ketvirčio dar ir išsiveržė į priekį – 39:37.

Po pertraukos „Delikatesas“ laimėjo atkarpą 13:2 (45:52) ir pasiuntė „Perlą-MRU“ į gilią duobę, tačiau sostinės klubas iš jos išsikapstė ir prieš lemiamą mačo dalį vis dar pirmavo – 60:58. Ketvirtasis kėlinys Vilniaus komandai klostėsi sėkmingai. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes „Perlo-MRU“ stovykloje jau buvo jaučiama pergalės nuotaika – 73:66. „Delikatesas“ bandė mažinti deficitą (72:76), tačiau iki susitikimo pabaigos „Perlas-MRU“ išlaikė pergalingą persvarą.

„Perlas-MRU“: Mantas Virbalas 13, Karolis Brusokas, Tadas Padegimas ir Eivydas Mološčiakas po 12, Mantas Kazonas (13 atk. kam.) ir Paulius Semaška (6 kl.) po 10. „Delikatesas“: Vidmantas Užkuraitis 22, Vaidotas Jatulevičius 17, Vytautas Pikala 16, Paulius Klemas 11.