2013 12 29

„Pieno žvaigždės“ LKF taurės turnyre įveikė „Mažeikius“

Sekmadienį pirmąsias 2013–2014 metų sezono DNB LKF taurės turnyro IV etapo rungtynes „Mažeikių“ klubas namuose 75:82 (18:15, 13:20, 15:22, 29:25) pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams.
Egidijus Dimša
Egidijus Dimša / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Iki didžiosios pertraukos aikštėje vyko lygi kova, o trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 37:37. Tuomet svečiai surengė spurtą 13:0 – po Dovydo Rediko perdavimo Paulius Sorokas atliko įspūdingą dėjimą, tritaškį pridėjo Egidijus Dimša ir skirtumas šoktelėjo iki 50:37.

Po poros minučių „Mažeikių“ ekipos žaidėjas gavo nesportinę pražangą, o tuo pasinaudojusios „Pieno žvaigždės“ įgijo net 16 taškų persvarą (57:41).

Šeimininkai ėmė po truputį mažinti atsilikimą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo atkurti intrigą. Iš pradžių Darius Tarvydas pataikė tritaškį metimą su D.Rediko pražanga ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (66:71). Kitos atakos metu Pasvalio ekipos aukštaūgis Evaldas Kairys sužingsniavo ir „Mažeikiai“ priartėjo iki 3 taškų.

Žygimantas Jonušas dvitaškiu sustabdė šeimininkų spurtą, o E.Kairys dėjimu sugrąžino savo komandai saugią 7 taškų persvarą (75:68).

Likus žaisti 8,2 sekundės „Mažeikiai“ buvo atsilikę tik 4 taškais (75:79), tačiau per likusį persverti rezultato jau nebepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą 75:82.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 21, Mindaugas Reminas 13, Raimondas Petrauskas 10, Ignas Vaitkus 9.

„Pieno žvaigždžių“: Egidijus Dimša 18, Aleksandras Kudriavcevas 15, Žygimantas Jonušas 12, Rolandas Alijevas 10, Evaldas Kairys 9.

Atsakomąsias rungtynes Pasvalyje komandos žais jau pirmadienį.