2011 05 27

Ramūno Butauto treniruojama VEF – Latvijos krepšinio čempionė

Latvijos krepšinio pirmenybių finalo lemiamose rungtynėse Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF krepšininkai svečiuose 87:82 palaužė Ventspilio „Ventspils“ komandą su Sauliumi Kuzminsku ir laimėjo seriją 4:3.
Didžiausias R.Butauto galvos skausmas – ne pilna jėga treniruotis galintys rinktinės krepšininkai
Ramūnas Butautas – Latvijos čempionas. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Likus žaisti 3 minutes šeimininkai dar pirmavo 72:68, tačiau svečiai spurtavo 11:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei atitrūko – 79:72. Per likusį laiką „Ventspils“ klubui atsitiesti nepavyko.

Nugalėtojams Bojanas Bakičius pelnė 28 taškus (5/7 tritaškiai), Sandis Valteris – 19 (8/8 baudos metimai), Kasparas Berzinis – 12, Tyleris Cainas pridėo 9 taškus (10 atk. kam.).

S.Kuzminskas per 16 žaidimo minučių įmetė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 5/8 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, po sykį suklydo bei prasižengė ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiems Oritseweyinmi Efejuku surinko 18 taškų (5/18 dvitaškiai), Akselis Vairogas – 12, Rashado Andersono sąskaitoje – 10 taškų.

Sezono viduryje Rimą Kurtinaitį prie VEF vairo pakeitęs R.Butautas sezoną užbaigė galingai. Ne tik tapo Latvijos čempionu, bet ir Baltijos krepšinio lygoje (BBL) užėmė antrą vietą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?