2015 02 28

„Raptors“ pralaimėjimų serija tęsiasi: J.Valančiūno kova po krepšiu ir muštynės

Penktadienį „Toronto Raptors“ namuose 89:113 (11:27, 20:27, 26:44, 32:15) nusileido NBA lygos lyderiams „Golden State Warriors“ krepšininkams ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Jonas Valančiūnas atkovojo daugiausia kamuolių, tačiau tai „Raptors“ ekipos neišgelbėjo.
Davidas Lee ir Jonas Valančiūnas
Davidas Lee ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Golden State Warriors“ ekipa yra absoliuti NBA lyderė, tačiau paskutinėse rungtynėse turėjo pripažinti „Cavaliers“ pranašumą. Toronto ekipai rimčiau pasipriešinti nepavyko. Nugalėtojai pirmavo visų rungtynių metu.

„Raptors“ su keturiais pralaimėjimais iš eilės pratęsė ilgiausią sezono pralaimėjimų seriją.

Klay Thompsonas pelnė 25 taškus, Stephenas Curry – 22, Draymondas Greenas – 17.

Nemalonus incidentas įvyko trečiajame kėlinyje, kai vienas kitam į atlapus kibo Festusas Ezeli ir Tyleris Hansbroughas. Abu krepšininkai gavo dvigubas technines pražangas ir turėjo palikti aikštę.

Terrence'as Rossas surinko 18 taškų, DeMaras DeRozanas – 14-a.

Jonas Valančiūnas per 27 minutes surinko 7 taškus (2/4 dvitašk, 3/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, perėmė vieną kamuolį ir padarė tris klaidas.

Lietuvis po pralaimėjimo sakė, kad komanda žaidė nepakankamai agresyviai: „Buvome minkšti, per minkšti.“