2015 04 22

„Rockets“ iškovojo antrą pergalę ir pirmauja Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje

„Houston Rockets“ iškovojo antrąją pergalę prieš „Dallas Mavericks“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Houston Rockets“ – „Dallas Mavericks“ 111:99 (23:24, 30:27, 28:29, 30:19)

Komandą į priekį vedė Dwightas Howardas, surinkęs 28 taškus ir 24 taškus pelnęs Jamesas Hardenas. J.Smithas pridėjo 15 taškų, 9 rezultatyvius perdavimus ir 8 atkovotus kamuolius.

Po traumos pilnai atsigavęs D.Howardas jau žaidė 33 minutes ir atkovojo 12 kamuolių.

Hjustono ekipa atsiliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, tačiau D.Howardas ir Joshas Smithas padėjo komandai aplenkti Dalaso krepšininkus ir iškovoti pergalę.

Dalaso ekipai Monta Ellis pelnė 24 taškus, o Dirkas Nowitzkis ir Tysonas Chandleris kartu surinko vos 21 tašką. Komandai negalėjo padėti traumą gavęs Chandleris Parsonsas.

Trečiosios serijos rungtynės penktadienį vyks Dalase.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas