2015 01 10

Septyni Marinos Solopovos tritaškiai leido „Fortūnai“ įveikti LMKL čempiones

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) septynioliktajame ture iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (9/8) krepšininkės, kurios sostinėje 79:64 (21:14, 20:23, 16:18, 22:9) pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (9/8) komandą.
Marina Solopova

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir pranašumas buvo viešnių iš uostamiesčio pusėje. „Fortūnos“ krepšininkės po truputį tolo nuo varžovių ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 21:14.

Antrajame ketvirtyje LMKL čempionės sugebėjo perimti iniciatyvą ir priartėti (35:38), bet įpusėjus dvikovai priekyje išliko Ramunės Kumpienės auklėtinės – 41:37.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties-VIČI“ merginos per pusantros minutės pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 45:41. Ilgai vilnietės persvara džiaugtis negalėjo, nes „Fortūna“ atsakė spurtu 7:0 bei vėl nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai – 52:49. Kėlinys baigėsi viešnioms pirmaujant 57:55.

Lemiamame kėlinyje užtikrintai rungtyniavo Marinos Solopovos vedama „Fortūnos“ komanda, kuri per paskutines 10 minučių į savąjį krepšį praleido vos 9 taškus ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 79:64.

„Kibirkštis-VIČI“: E.Šniokaitė 13, I.Dudėnaitė (5 atk. kam.) 12, N.Hammonds 11, J.Kraujūnaitė ir I.Šimkutė po 10.

„Fortūna“: M.Solopova (5/8 dvit., 7/10 trit., 25 naud.) 32, L.Aglinskaitė (1/7 trit., 12 atk. kam.) 15, M.Grigalauskytė (2/12 dvit., 19 atk. kam., 25 naud.) 12.