2009 12 15

„Šiauliai“ iššvaistė persvarą ir patyrė pralaimėjimą

„Šiaulių“ krepšininkai iššvaistė dviženklį pranašumą ir patyrė trečią pralaimėjimą Europos taurės turnyre. Šiauliečiai išvykoje 67:85 (20:15, 19:24, 14:15, 14:31) pralaimėjo Salonikų „Aris“ komandai.
„Šiauliai“ nugalėjo „Aris“
„Šiaulių“ krepšininkams šįkart nepavyko išsaugoti pranašumo. / Mindaugo Kašalyno nuotr.

Trečio kėlinio viduryje, po sėkmingos Mindaugo Kuzminsko atkarpos puolime, per kurią puolėjas pelnė 9 taškus, „Šiauliai“ buvo įgiję 10 taškų pranašumą (50:40). Vis dėlto šios solidžios persvaros Antano Sireikos auklėtiniai išlaikyti nesugebėjo, o spurtą 14:3 surengę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo minimalų atotrūkį – 54:53.

Šiauliečių krachas puolime prasidėjo ketvirtame kėlinyje. Nors 34-ąją minutę po taiklaus Deivydo Gailiaus dvitaškio rezultatas dar buvo lygus (60:60), bet tada visas „Šiaulių“ žaidimas subyrėjo į šipulius.

Niko Hatzivretto penki iš eilės pelnyti taškai iniciavo „Aris“ spurtą, per kurį šeimininkai pelnė net 15 taškų be atsako ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes graikų atotrūkis jau siekė 15 taškų (75:60).

„Šiauliai“: Derrickas Low 16, Arvydas Šikšnius 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Brandonas Brownas 8, Deivydas Gailius 6, Mindaugas Žukauskas 5, Raitis Grafas 5, Vytautas Šarakauskas 2.

„Aris“: Michalis Kakiouzis 24, Jeremy Richardsonas 14, Juanas Dixonas 13, Nikos Hatzivrettas 10.

Prieš savaitę vykusiose rungtynėse „Šiauliai“ savo aikštelėje minimaliu skirtumu 92:91 parklupdė būtent Salonikų krepšininkus.