2015 01 04

Simonas Serapinas Vokietijoje pasižymėjo 7 taškais

Pralaimėjimą Vokietijos krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė ir į dešimtą vietą turnyre nukrito Simono Serapino atstovaujamas Veisenfelso „Mitteldeutscher“ (7/9) klubas, namuose 82:86 (16:15, 28:23, 19:26, 19:22) turėjęs pripažinti į ketvirtąją poziciją pakilusių Ulmo „Ratiopharm“ (11/6) krepšininkų pranašumą.
Simonas Serapinas
Simonas Serapinas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Lietuvis aikštės šeimininkams per 9 minutes įmetė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius ir trissyk prasižengė.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Ryanas Nicholas, 14 – Hoerduras Vihjalmssonas, 12 – Patrickas Richardas.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Maartenas Leunenas, po 13 – Willis Clyburnas ir Jaka Klobučaras.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (15/1) krepšininkai, lenkiantys Miuncheno „Bayern“ ir Bambergo „Brose Basket“ (po 13/3) klubus.

Bonos „Telekom Baskets“ (10/6) ekipa su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu užima šeštąją vietą, o į penkioliktą vietą smuktelėjusi Tryro TBB (6/11) komanda, kurioje nebuvo registruotas Laurynas Samėnas, šeštadienį namuose 60:75 (21:13, 15:15, 16:24, 16:15) pralaimėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ penketukui.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius