2014 12 29

Tadas Klimavičius Vokietijoje sužaidė fantastiškas rungtynes

Fantastišką pasirodymą surengęs Tadas Klimavičius atvedė Bonos „Telekom Baskets“ (9/6) komandą, kurios garbę taip pat gina ir Benas Veikalas, į dar vieną pergalę Vokietijos lygoje. Bonos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 92:71 (18:19, 27:19, 19:14, 28:19) sutriuškino Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (5/10) krepšininkus.
Tadas Klimavičius
Tadas Klimavičius / facebook.com/basketsbonn nuotr.

T.Klimavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes. Puolėjas per 25 minutes įmetė 28 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 9/9 baudos), atkovojo 8 kamulius, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir prasižengė.

27 minutes ant parketo praleidęs B.Veikalas surinko 9 taškus (3/5 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Lietuviams nugalėtojų gretose geriausiai talkino Dirkas Madrichas ir Steve'as Washalskis, kurių sąskaitose – 11 ir 10 taškų.

Pralaimėjusiems Trentas Lockettas pelnė 18 taškų.