2014 11 27

Taip galingai Donatas Motiejūnas dar nežaidė, o „Rockets“ nepralaimi jau trečio mačo

Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Donatas Motiejūnas į savo karjeros NBA puslapius įsirašys 2014-ųjų lapkričio 26 dieną. Mat lietuvis trečiadienį sužaidė kol kas geriausias karjeros rungtynes ir galingai prisidėjo dvyliktosios „Houston Rockets“ ekipos pergalės NBA pirmenybėse. Kevino McHale‘o treniruojama komanda namuose 102:89 (37:19, 20:31, 20:23, 25:16) nugalėjo „Sacramento Kings“ (9/6) klubą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės, o D.Motiejūnas aikštėje išbuvo beveik visą mačą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas per 37 minutes įmetė 21 tašką (9/13 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė.

Ankstesnis D.Motiejūno rezultatyvumo rekordas – 20 taškų. Šių metų kovo 20-ąją tiek jis įmetė į „Minnesota Timberwoles“ krepšį.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes taip pat sužaidė 24 taškus pelnęs Isaiahas Canaanas.

Visas rungtynes pirmavęs „Rockets“ tik ketvirtojo kėlinio viduryje leido oponentams prisivyti iki 4 taškų skirtumo, tačiau tuoj pat šovė į priekį 88:79 ir šventė galutinę pergalę.

Rockets“ krepšininkai suklydo vos 4 kartus, o svečiai prarado 21 kamuolį.

„Rockets“ vertėsi be trijų traumuotų starto penketo žaidėjų – Dwighto Howardo, Terrence‘o Joneso ir Patricko Beve.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (8/22 dvit., 2/9 trit., 4/6 baud., 8 rez. perd.), Isaiahas Canaanas 24, Donatas Motiejūnas 21, Trevoras Ariza 13, Kostas Papanikolaou ir Jasonas Terry po 5, Francisco Garcia 4.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 29 (9/18 dvit., 11/13 baud., 17 atk. kam.), Omri Casspi ir Benas McLemore‘as po 14, Ramonas Sessionsas 8.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti