2015 02 17

„Utena“ – LMKL reguliaraus sezono nugalėtoja

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliaraus sezono nugalėtojos vardą užsitikrino „Utenos“ (23/1) komanda, išvykoje 72:61 (18:20, 24:4, 20:17, 10:20) pranokusi Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (14/10) klubą.
Kristina Alminaitė
Kristina Alminaitė / Augusto Didžgalvio nuotr.

Kaunietės puikiai pradėjo mačą ir prabėgus beveik 6 minutėms pirmavo 13:6, bet „Utena“ atkuto ir laimėjo atkarpą 12:2, kuri leido išsiveržti į priekį – 18:15. Kėlinys baigėsi viešnioms nežymiai pirmaujant – 20:18.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes „Aistės“ priartėjo (22:23), bet net 5 minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojusi „Utena“ surinko jų 16 ir susikrovė solidžią persvarą – 39:24. Įpusėjus mačui komandas skyrė 18 taškų – 42:24.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ laikė žaidimo vadžias savo rankose (62:41 po trijų kėlinių), o „Aistės-LSU-Paradis“ deficitą sumažino tik ketvirtajame ketvirtyje, kai A.Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms.

„Aistės-LSU-Paradis“: L.Svarytė (7 atk. kam.) 14, J.Marmienė (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir N.Skadaitė (6 atk. kam.) po 13.

„Utena“: H.Mershon (5 rez. perd.) ir K.Alminaitė (8 atk. kam.) po 13, R.Valentienė 12, E.Šulčiūtė 10, G.Šniokaitė (5 atk. kam.) 9.