2011 11 10

„Žalgirio“ grupėje Eurolygoje: „Unicaja“ neišsigando „Zagreb“ šou mačo pradžioje

Malagos „Unicaja“ iškovojo trečiąją pergalę Eurolygos B grupėje, kurioje žaidžia ir Kauno „Žalgiris“. Ispanijos klubas trečiadienį namuose 99:85 (19:27, 30:14, 24:16, 26:28) įveikė grupės autsaiderę „Zagreb“.
„Unicaja“ (kairėje) paliko „Zagreb“ be pergalių Eurolygoje.
„Unicaja“ (kairėje) paliko „Zagreb“ be pergalių Eurolygoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kroatijos čempionai, iki šio mačo Eurolygoje vidutiniškai pralaimėdavę daugiau nei 30 taškų skirtumu, susitikimo pradžioje paruošė staigmeną namuose žaidusiai „Unicajai“. Svečiai taikliomis atakomis netikėtai šovė į priekį ir dominavo pirmajame kėlinyje (19:27).

Visgi „Zagreb“ parakas greitai baigėsi. „Unicaja“ antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:0, perėmė iniciatyvą ir ramiai kontroliavo mačo vadžias iki jo pabaigos.

„Unicaja“: L.Zoričius 14, J.Freelandas 13, J.Garbajosa ir E.Rowlandas – po 12, B.Rodriguezas 11.

„Zagreb“: M.Kasunas 23 (7 atk. kam.), D.Mulaomerovičius 13 (10 rez. perd.), S.May ir K.Simonas – po 10.

„Unicajai“ tai buvo trečia pergalė iš keturių galimų. Po jos Ispanijos klubas pavijo B grupės lyderius – po tris pergales iškovojusius Atėnų „Panathinaikos“ ir Maskvos CSKA, kurie ketvirtadienį žais tarpusavyje.

Tuo tarpu Eurolygos debiutantė „Zagreb“ lieka be pergalės džiaugsmo stipriausiame Europos krepšinio klubų turnyre.

„Žalgiris“ ketvirtojo turo rungtynes B grupėje žais ketvirtadienį namuose su Bambergo „Brose Baskets“. Nesėkmė Vokietijos čempionams Kauno klubą įkalintų B grupės dugne.