2010 12 16

Žydrūno Ilgausko komandos sąskaitoje – dešimt pergalių iš eilės (video)

Majamio „Heat“ klubas pasiekė jau dešimtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse. „Heat“ krepšininkai namuose 101:95 (24:26, 22:23, 27:22, 28:24) įveikė Rytų konferencijos autsaiderę Klivlando „Cavaliers“ komandą, kuriai tai buvo devinta nesėkmė iš eilės.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis Žydrūnas Ilgauskas į buvusios ekipos krepšį įmetė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, suklydo 4 kartus bei išvengė pražangų. Per 18 su puse žaidimo minutės (18:28) Ž.Ilgauskas pataikė 1 dvitaškį metimą iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

Nugalėtojų gretose 28 taškus (17 – per ketvirtą kėlinį) pelnė Dwyane'as Wade'as, 21 – LeBronas Jamesas (13 sugriebtų kamuolių – sezono rekordas), 16 – Chrisas Boshas, 14 – Mario Chalmersas, 11 – Jamesas Jonesas.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Danielis Gibsonas (26 tšk.), Andersonas Varejao (18 tšk. ir 15 atk. kam.), Antawnas Jamisonas (15 tšk.), Maurice'as Williamsas (13 tšk.) bei Anthony Parkeris (11 tšk.).

Su 19 pergalių ir 8 pralaimėjimais Majamio „Heat“ klubas Rytų konferencijoje užima antrą vietą, o Klivlando „Cavaliers“ su 7 pergalėmis ir 18 pralaimėjimų yra tryliktas.