17 taškų rungtynių pabaigoje pirmavę ASVEL vyrai vos išnešė sveiką kailį

Vilerbano ASVEL (6-21) krepšininkai sugebėjo laimėti rungtynes Eurolygoje – Prancūzijos komanda namuose 81:77 (22:13, 17:22, 23:21, 19:21) įveikė Milano „Olimpia“ (11-16).
Joffrey Lauvergne'as
Joffrey Lauvergne'as / Scanpix/MOURAD ALLILI/SIPA nuotr.

Po trijų kėlinių šiose rungtynėse ASVEL pirmavo 62:56, tad Milano ekipa turėjo galimybę kabintis į pergalę, tačiau lemiamą ketvirtį prancūzai pradėjo spurtu 16:6 ir pastatė Milano ekipą į itin sunkią situaciją.

76:59 – tokiu rezultatu ASVEL pirmavo likus žaisti mažiau nei 5 minutes iki rungtynių pabaigos, tačiau tuomet „Olimpia“ šovė į priekį ir paskutinę minutę rezultatas jau buvo 80:77.

Vis dėlto per paskutines atakas Milano komandai tikslumo pritrūko.

Buvęs žalgirietis Joffrey Lauvergne'as nugalėtojams pelnė 17 taškų, Nando De Colo pridėjo 13 ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Ši pergalė leis ASVEL atsiplėšti nuo dugno – su šešiomis pergalėmis Vilerbano komanda užima 17-ąją vietą ir viena pergale lenkia Berlyno ALBA.

„Olimpia“ su 11-16 rezultatu, beje, identišku kaip „Žalgirio“, lieka vis dar toli nuo įkrintamųjų.

ASVEL: J.Lauvergne'as 17, N.De Colo 13, M.Scottas 12, M.Ndiaye ir N.Yaacovas po 9.

„Olimpia“: D.Hallas 19, M.Lo 15, K.Hinesas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?