2019 11 01

A.Gudaičio stebuklų neprireikė, B.Davieso skrydžių nepakako: „Olimpia“ patiesė „Barcą“

Milano „Olimpia“ savo žiūrovams padovanojo tikrą šventę – namuose 83:70 (15:20, 15:17, 22:21, 31:12) palaužė „Barcelona“ komandą.
Artūras Gudaitis ir Brandonas Daviesas
Artūras Gudaitis ir Brandonas Daviesas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Artūras Gudaitis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, išrašė 2 blokus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 varžovų pražangas. Lietuvio sąskaitoje – 10 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje gražiu perdavimu pasižymėjo Vladimiras Micovas, suradęs Kalebą Tarczewskį.

Jau po pertraukos nuostabų skrydį pademonstravo Brandonas Daviesas, perskriejęs per varžovų galvas ir sugrūdęs kamuolį iš viršaus.

Bet to nebuvo gana Barselonos komandai, kuri ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo net 12:31.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė ir 7 perdavimus išdalino Sergio Rodriguezas, tašku mažiau pridėjo V.Micovas, dar atkovojęs 8 kamuolius.

„Barcelona“ ekipos lyderiu tapo B.Daviesas, pelnęs 15 taškų, dar 13 surinko Nikola Mirotičius.

Įdomu tai, kad dvitaškius (45 proc. – 17/38) „Olimpia“ metė prasčiau nei tritaškius (50 proc. – 14/28).

„Olimpia“: S.Rodriguezas 17 (7 rez. perd.), V.Micovas 16 (8 atk. kam.), L.Scola 14 (9 atk. kam.).

„Barcelona“: B.Daviesas 15, N.Mirotičius 13, K.Kuricas 10.