2015 10 29

„Cedevita“ sukūrė sensaciją Turkijoje, „Maccabi“ iškovojo pirmąją pergalę

Netikėtą pergalę Eurolygos B grupės rungtynėse ketvirtadienio vakarą iškovojo Zagrebo „Cedevita“ klubas, kuris svečiuose 81:75 (21:25, 15:16, 18:17, 27:17) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.
VIDEO kadras: „Panathinaikos“ ir „Maccabi“ rungtynės
Tel Avivo „Maccabi“ .

Turkijos klubas buvo laimėjęs abu mačus ir šiame mače ilgai laikė vadžias savo rankose.

Ketvirto kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai dar pirmavo 8 taškais (59:67), tačiau netrukus Jacobo Pulleno vedami svečiai spurtavo 15:2 ir Stambulo krepšininkai buvo priversti pripažinti kroatų pranašumą.

Kroatijos klubui nesutrukdė net tai, kad šiame mače jie vertėsi be traumuoto vidurio puolėjo Luka Žoričiaus.

„Anadolu Efes“: J.Diebleris 15 taškų (5/8 tritaškiai), D.Šaričius 14 (5 atk. kam.), B.Dunstonas 12 (4/4 dvitaškiai).

„Cedevita“: M.Bilanas 20 (10 atk. kam., 23 naud. bal.), J.Pullenas 18, L.Babičius 14 (9 atk. kam., 24 naud. bal.).

D grupės autsaiderių dvikovą laimėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, 79:63 (15:17, 20:16, 22:14, 22:16) namuose įveikę Sasario „Banco di Sardegna“.

Izraelio ekipai tai buvo tik pirmoji pergalė turnyre.

Pranašumą žydai susikrovė prieš didžiąją pertrauką, tačiau italai spurtavo ir rungtynių svarstykles pakreipė savo naudai. Visgi antroje rungtynių pusėje „Maccabi“ savo varžovams klaidų nedovanojo.

„Maccabi“: D.Smithas 22, B.Randle‘as 12, T.Mbakwe (15 atk. kam.) ir S.Landesbergas po 11, Y.Ohayonas 10 (6 rez. perd.), T.Rochestie 6.

„Banco di Sardegna“: C.Eyenga 21, J.Varnado ir D.Loganas po 11, J.Alexanderis 8 (3/12 dvit., 8 atk. kam.), M.Haynesas 7.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas