Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2019 12 12

Apkartęs K.Kemzūros vizitas Madride: „Olympiakos“ neturėjo šansų prieš „Real“

Po trijų pralaimėjimų iš eilės sezono pradžioje atsitiesęs Madrido „Real“ klubas (10-3) tampa nesustabdoma jėga Eurolygoje. „Karaliai“ namuose užtikrintai susitvarkė su Pirėjo „Olympiakos“ (5-8) ekipa 93:77 (21:10, 20:20, 31:18, 21:29) ir iškovojo jau 8-ąją pergalę iš eilės.
Kęstutis Kemzūra ir Pablo Laso
Kęstutis Kemzūra ir Pablo Laso / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Real“ reikalus sutvarkė sėkmingai sužaisdamas pirmąjį ir trečiąjį kėlinius.

Jau po pirmųjų 10 minučių Pablo Laso auklėtiniai pirmavo 21:10, o po ilgosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus – 72:48.

Kęstučio Kemzūros kariaunai ketvirtajame kėlinyje pavyko kiek apmažinti skirtumą, bet rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

Puikiai pasirodė tik antroje rungtynių pusėje rungtyniavęs Fabienas Causeuras. Prancūzas iki ilgosios pertraukos prasėdėjo ant suolo, bet po jos per beveik 17 minučių pataikė 7 metimus iš 9 bei surinko 18 taškų.

10 pergalių turintis „Real“ pakilo į antrąją vietą, o „Olympiakos“ su penkiais laimėjimais dalijasi 11-13 pozicijas.

„Real“: Fabienas Causeuras 18, Facundo Campazzo (6 rez. perd.) ir Anthony Randolphas (4/9 trit.) po 15, Trey'us Thompkinsas 12.

„Olympiakos“: Willas Cherry ir Sasha Vezenkovas po 12, Willie Reedas ir Tayloras Rochestie (9 rez. perd.) po 11.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas