2022 01 12

Atėnuose – geriausios Mariaus Grigonio rungtynės ir visiškas CSKA dominavimas

Vienintelėse Eurolygos rungtynėse trečiadienį Maskvos CSKA (11-7) krepšininkai svečiuose be gailesčio 98:74 (26:20, 34:13, 17:22, 21:19) pervažiavo Atėnų „Panathinaikos“ (4-14) komandą.

Maskviečiai tvirtą pagrindą pergalei padėjo pirmoje rungtynių pusėje.

Sužaidus septynias minutes PAO dar pirmavo 20:17, bet tada CSKA net septynias minutes neleido varžovams pelnyti taškų, patys įmetė net 23 ir ėmė triuškinti oponentus 40:20.

Apskritai per antrąjį kėlinį CSKA pelnė net 34 taškus, o įpusėjus susitikimui pirmavo daugiau nei įtikinamai – 60:33.

Po ilgosios pertraukos Dimitrio Itoudžio auklėtinių persvara buvo pasiekusi ir 30 taškų, o kiek atleidusi vadeles CSKA šventė pergalę 24 taškais.

Nugalėtojų gretose spindėjo Marius Grigonis. Lietuvis per 23 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, prasižengė tris kartus ir surinko 16 naudingumo balų.

Pirmame kėlinyje lietuvis pataikė ir tokį kosminį metimą:

Iki šiol su CSKA apranga taip rezultatyviai M.Grigonis nežaidė nei Eurolygoje, nei VTB lygoje. Jo sezono rekordas Eurolygoje buvo 11, o vietiniame čempionate – 16 taškų.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo lietuviui pritrūko 6 taškų.

Rungtynes dėl COVID-19 ribojimų OAKA arenoje stebėjo tik 870 žmonių.

CSKA po pergalės pasivijo Kazanės UNIKS ir su kita Rusijos komanda dalinasi 6-7 vietas. PAO Eurolygoje lenkia tik Kauno „Žalgirį“ (3-14).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16, Kendrickas Perry 15, Darylas Maconas 11.

CSKA: Marius Grigonis 19 (4/8 trit.), Danielis Hackettas 17 (4/6 trit., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Tornikė Šengelija 16.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas