Belgrade – „Žalgiriui“ neparanki „Partizan“ pergalė

Svarbią pergalę į Eurolygos turnyrinę lentelę antradienio vakarą įsirašė Belgrado „Partizan“ (14-16) klubas.
Kevinas Punteris
Kevinas Punteris / Imago / Scanpix nuotr.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai, palaikomi audringų savų sirgalių, namie 87:83 (23:16, 21:26, 25:18, 18:23) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (16-14) su lietuviu Tadu Sedekerskiu.

Pastarasis buvo susižeidęs po dėjimo antrajame kėlinyje, bet tęsė rungtynes, kuriose baskai buvo arti stebuklingo išsigelbėjimo.

„Partizan“ ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 12 taškų persvara (78:66), bet pataikyti pradėjusio Markuso Howardo vedami svečiai paskutinę minutę priartėjo iki vieno taiklaus metimo (85:83).

Šeimininkus tuomet į priekį truktelėjo P.J.Dozieras, įmetęs dvitaškį, o „Baskonia“ ekipai atsakyti taškais nebepavyko.

„Partizan“ klubui ši pergalė – dvigubai svarbi. Ji ne tik sutvirtino šansus finišuoti pirmajame dešimtuke, bet ir suteikė tarpusavio pranašumą prieš Vitorijos ekipą (pirmąjį mačą „Baskonia“ laimėjo 84:83).

18 minučių šįkart žaidęs T.Sedekerskis pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), sugriebė 5 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 20 (3/4 trit.), Bruno Caboclo (13 atk. kam.) ir Kevinas Punteris (6 atk. kam.) – po 18, Aleksa Avramovičius 9, P.J.Dozieras ir Mateuszas Ponitka – po 6.

„Baskonia“: Markusas Howardas 26 (4/11 trit.), Matthew Costello (7 atk. kam.) ir Chima Moneke – po 13, Vanja Marinkovičius 11 (1/6 trit.), Tadas Sedekerskis 6 (5 atk. kam., 12 naud. bal.).

„Baskonia“ su T.Sedekerskiu jau šį ketvirtadienį žais Kaune su „Žalgiriu“, kuris po šios „Partizan“ pergalės nuo pirmojo Eurolygos dešimtuko vėl atsilieka dviem pergalėmis.