2019 11 01

CSKA lemiamu metu nupūtė „Žalgirio“ skriaudėjus, „Valencia“ išgąsdino prancūzus

Kauno „Žalgirį“ prieš dvi dienas įveikęs Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-4) klubas namuose sėkmingos serijos nepratęsė. Joano Plazos auklėtiniai 70:87 (15:26, 22:22, 22:13, 11:26) krito prieš Maskvos CSKA komandą (5-1).
Sankt Peterburgo „Zenit“ – Maskvos CSKA
Sankt Peterburgo „Zenit“ – Maskvos CSKA / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Tiesa, prieš ketvirtąjį kėlinį komandas teskyrė du taškeliai (59:61), bet tuomet CSKA šovė į priekį ir nurūko į pergalę.

Nugalėtojams Mike'as Jamesas pelnė 16 taškų (2/8 dvit., 4/5 trit.), 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Johannesas Voigtmannas.

„Zenit“ komandai 20 taškų pelnė ir 8 kamuolius nusiėmė Gustavo Ayonas.

CSKA pataikė 50 proc. (12/24) dvitaškių ir 49 proc. tritaškių (16/33).

„Zenit“: G.Ayonas 20 (8 atk. kam.), W.Thomasas 14, A.Hollinsas 13.

CSKA: M.Jamesas 16, J.Voigtmannas 14 (7 atk. kam.), D.Hillardas ir N.Kurbanovas po 13.

Kitose rungtynėse „Valencia“ (1-5) namuose 81:72 nugalėjo Vilerbano ASVEL (3-3) ekipą ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Šiose rungtynėse teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Beje, į rungtynes „Valencia“ krepšininkai atvyko pasipuošę Helovino kaukėmis. Panašu, jiems pavyko įbauginti varžovus.

Nuostabiu dėjimu antrajame kėlinyje pasižymėjo Livio Jeanas-Charlesas, kuris iš viso surinko 20 taškų.

O štai Quino Colomas vieną iš šešių savo rezultatyvių perdavimų atliko itin išradingai.

„Valencia“: B.Dubljevičius 13 (8 atk. kam.), G.Vivesas 10, Q.Colomas (6 rez. perd.) ir F.San Emeterio po 9.

ASVEL: L.Jeanas-Charlesas 20, A.Diot 17 (6 rez. perd.), E.Jacksonas 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas