2023 04 25

D.Motiejūnas žaidė ryškiai, bet „Maccabi“ perėmė namų aikštės pranašumą

Donatas Motiejūnas buvo vienas rezultatyviausių ir naudingiausių „Monaco“ krepšininkų, tačiau aukštesnę vietą reguliariajame Eurolygos sezone užėmęs Monako klubas atkrintamąsias pradėjo pralaimėjimu.

„Monaco“ savo namų tvirtovėje 67:79 (16:18, 17:18, 17:24, 17:19) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Serijoje iki 3 pergalių į priekį išsiveržė Izraelio ekipa, kuri perėmė ir namų aikštelės pranašumą. Kitas mačas dar vyks Monake, bet serija tuomet kelsis į Tel Avivą.

Itin prastai iš toli metusi „Monaco“ pirmąjį savo tritaškį pataikė tik trečiojo kėlinio pradžioje (36:38). „Maccabi“ tuomet spurtavo ir pirmą sykį rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą (36:47).

Ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ toliau daužė lanką (1/19 – vos 5,3 proc.), o „Maccabi“ didino pranašumą (50:66).

Galiausiai šeimininkai iš toli pasižymėjo tik 4 sykius iš 26 bandymų – 15,4 proc.

D.Motiejūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), sugriebė 6 kamuolius (3 puolime), išprovokavo net 8 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir dusyk prasižengė. Lietuvis surinko 16 naudingumo balų.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas (1/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Alpha Diallo (6 rez. perd.) – po 15, Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Elie Okobo (1/7 trit.) – po 12.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Lorenzo Brownas 15, Joshas Nebo 12 (8 atk. kam.), Bonzie Colsonas 11, Darrunas Hilliardas 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti