2021 03 02

Deja vu: vėl triuškinantį pranašumą išbarsčiusi CSKA triumfavo Tel Avive

Praėjusią savaitę Maskvos CSKA (18-8) išbarstė 25 taškų persvarą Pirėjuje, šįkart – 22 taškų pranašumas iššvaistytas Tel Avive, tačiau abu kartus Rusijos superklubas iškovojo pergalę. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 84:80 (23:23, 28:10, 17:29, 16:28) pranoko „Maccabi“ (10-15).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo ketvirtasis Tel Avivo krepšininkų pralaimėjimas iš eilės, tolinantis juos nuo atkrintamųjų zonos. Iki reguliaraus sezono pabaigos „Maccabi“ liko žaisti 9 rungtynes, o nuo aštuntoje vietoje esančios Stambulo „Fenerbahče“ žydus skiria 5 pergalės.

300 „Menora Mivtachim“ arenoje susirinkusių žiūrovų nuščiuvo antrajame ketvirtyje, kurį CSKA laimėjo 18 taškų persvara, o Mike'as Jamesas įsūdė puikų tritaškį su varžovo pražanga:

24-ąją susitikimo minutę Maskvos krepšininkai pirmavo rekordine 22 taškų persvara, bet ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ ėmė jį sparčiai naikinti.

Po trijų ketvirčių CSKA turėjo 16 taškų pranašumą, o Sandy Coheno metimas, likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, sumažino šeimininkų deficitą iki 75:78.

Paskutinę mačo minutę po netaiklių metimų CSKA rinkosi kamuolius puolime, bet Willas Clyburnas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų.

Tylerio Dorsey tritaškis nupjovę svečių persvarą iki 2 taškų.

Vis dėlto Tornikė Šengelija prie baudų metimų linijos neklydo, o CSKA įsirašė dar vieną pergalę.

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai kovą po krepšiu laimėjo 39:28, vien 16 kamuolių nusiėmusi puolime.

„Macabi“: Tyleris Dorsey 20 (5/7 trit.), Othello Hunteris 14 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Angelo Caloiaro 9.

CSKA Willas Clyburnas 21, Darrunas Hilliardas 17 (5/10 trit.), Iffe Lundbergas 12 (4/8 trit.), Mike'as Jamesas 10 (1/6 trit., 6 rez. perd.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas