2018 11 30

Eurolyga: „Fenerbahče“ sutriuškino „Barcelona“ ir pakilo į pirmą vietą

Eurolyga turi naują lyderį. Katalonijoje Stambulo „Fenerbahče“ 84:65 (23:17, 22:19, 19:11, 20:18) nugalėjo „Barcelona“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą.
Bobby Dixonas
Bobby Dixonas / nuotr. Alfredo Pliadžio

Stambulo ekipa pirmavo praktiškai visų rungtynių metu ir trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo 17 taškų pranašumą 61:44.

Devintą pergalę iškovojusi Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygoje rikiuojasi antra.

Tai buvo pirmasis Barselonos ekipos pralaimėjimas namuose šį sezoną.

Stambulo klubas žaidė be Kosto Slouko.

Devintą pergalę iškovojęs „Fenerbahče“ pakilo į pirmąją vietą Eurolygoje. „Barcelona“ nukrito į septintą vietą.

„Barcelona“: A.Hanga 16, K.Kuricas 10.

„Fenerbahče“: B.Dixonas 16, M.Guduricas 13, J.Vesely ir L.Datome po 11, N.Melli 10.

Graikijoje Pirėjo „Olympiakos“ 92:70 (25:20, 19:17, 32:14, 16:19) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“.

Juodkalnijos klubas prieš savaitę parbloškė CSKA, bet šįkart svečiams nesisekė pataikyti iš toli (6/19), o „Olympiakos“ spurtavo trečiajame kėlinyje 32:14.

Pirėjo klubą į pergalę vedė sezono rungtynes sužaidęs ir 28 taškus surinkęs Zachas LeDay. „Olympiakos“ žaidėjas surinko net 42 naudingumo balus – daugiausia klubo istorijoje Eurolygoje.

Šeštą pergalę iškovojęs Pirėjo klubas pakilo į šeštą vietą. Podgoricos ekipa rikiuojasi priešpaskutinė.

„Olympiakos“: Z.LeDay 28, V.Spanoulis 17, G.Printezis 11, N.Milutinovas 10.

„Budučnost“: E.Clarkas 15, N.Gordičius 14, E.Jacksonas 12.