2019 04 18

Eurolyga Madride – krauju apsipylęs Lukas Lekavičius ir „Real“ pergalė

Eurolygos čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ klubas pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / sustabdytas kadras

Madrido klubas namuose po atkaklios kovos 75:72 (21:17, 22:18, 15:17, 17:20) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Real“ buvo įgijęs 14 taškų pranašumą 49:35, tačiau Atėnų klubas sugrįžo į kovą ir likus žaisti tris minutes pirmavo 72:66.

„Real“ tada surengė pergalingą spurtą 9:0 ir šventė pergalę.

Rungtynes Madride stebėjo ir NBA sužibėjęs Luka Dončičius, kuris buvo pagerbtas per rungtynių pertrauką ir sulaukė ovacijų.

Lukas Lekavičius Atėnų komandai per 7 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitašk., 1/1 tritašk.) ir atkovojo vieną kamuolį.

Įžaidėjas turėjo palikti aikštę paskutinę trečio kėlinio minutę, kai susidūrė su Fabienu Causeuru ir šis prakirto L.Lekavičiui antakį. Krepšininkas iškart apsipylė krauju ir su medikų štabu nukeliavo į rūbinę.

Šios komandos Eurolygos ketvirtfinalyje susitiko ir praėjusį sezoną. Tąkart seriją laimėjo Madrido „Real“, vėliau tapęs čempionu.

„Real“: J.Tayloras 13, F.Causeuras 12.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 17, D.Thomas 12, I.Vougioukas 10.