2010 12 13

Eurolyga: „Olympiacos“ sudaužė „Spirou“ viltis patekti į „Top-16“

Vienintelėse pirmadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) krepšininkai išvykoje be didesnio vargo 80:67 (25:14, 17:20, 19:16, 19:17) sudorojo Šarlerua „Spirou“ (Belgija) klubą.
Po pralaimėjimo „Olympiacos“ krepšininkas „Spirou“ ekipa prarado visus šansus patekti į „Top-16“ etapą.
Po pralaimėjimo „Olympiacos“ krepšininkams „Spirou“ ekipa prarado visus šansus patekti į „Top-16“ etapą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai dominuoti ėmė nuo pat mačo pradžios (23:12). „Spirou“ krepšininkams antrame kėlinyje buvo pavykę išlyginti rezultatą (31:31), tačiau „Olympiacos“ netrukus susigrąžino iniciatyvą (34:44).

Ketvirtame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs ir iki 22 taškų (78:56), o mačo nugalėtojas jokių abejonių nebekėlė.

„Olympiacos“: I.Bourousis 19, V.Spanoulis 18, M.Teodosičius 16.

„Spirou“: D.Malletas 16, Ch.Hillas 13, J.Gomišas 12.

Šeštą pergalę B grupėje pasiekę „Olympiacos“ krepšininkai sutvirtino savo galimybes užimti pirmąją vietą, tuo tarpu šeštą kartą pralaimėjusi „Spirou“ ekipa prarado visus šansus patekti į „Top-16“ etapą.