2014 01 23

Eurolyga: „Real“ pirmą sezono nesėkmę patyrė Maskvoje prieš CSKA

Pirmosiose šios savaitės Eurolygos rungtynėse Rusijoje žiūrovai išvydo įnirtingą ir bekompromisę kovą. Maskvos CSKA (3/1) krepšininkai „Top 16“ turnyro F grupėje 85:71 (23:10, 17:20, 19:25, 26:16) įveikė iki tol be pralaimėjimų žygiavusius Madrido „Real“ vyrus.
Sergio Llullas
Sergio Llullas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

CSKA žaidė be dviejų labai svarbių žaidėjų – Sony Weemso ir Kyle'o Hyneso.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė nuo pat rungtynių pradžios ir gana greitai pasiekė dviženklę persvarą, o po dešimties minučių pirmavo 23:10.

Antrajame ketvirtyje CSKA apsukų nemažino ir sužaidus 13 minučių švieslentė rodė užtikrintą armiečių pranašumą – 37:18. Tada „Real“ pagaliau prabudo.

Iki pertraukos Madrido krepšininkai 7 minučių atkarpą sužaidė 12:3 ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 30:40.

Po pertraukos „Real“ buvo jau beveik pasiviję varžovus (37:40), tačiau vėliau CSKA atstatė dešimties taškų pranašumą – 56:46. Vis dėlto trečią ketvirtį ir vėl geriau baigė „Real“ ir priartėjo iki kelių taškų – 55:59.

Lemiamas 10 minučių geriau pradėjo CSKA ir likus žaisti tris minutes pirmavo 74:61. Nors „Real“ dar bandė vytis varžovus pataikydami kelis tritaškius, tačiau skirtumas jau buvo per didelis. Likus žaisti 29 sek. Sergio Rodriguezas gavo diskvalifikacinę pražangą.

CSKA: N.Krstičius (5/10 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam.) 18, V.Micovas (3/3 trit.) ir A.Voroncevičius (3/4 dvit., 2/3 trit.) po 14, V.Fridzonas 11.

„Real“: S.Rodriguezas (3/6 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), 19, S.Llullas (3/4 dvit., 3/4 trit.) 15, N.Mirotičius 13, T.Dardenas 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas