2015 12 11

Eurolygoje – išsaugotos Madrido „Real“ viltys ir nelengva „Chimki“ pergalė

Panašu, kad Eurolygos čempionų titulą ginantys Madrido „Real“ (4/5) krepšininkai iš balos išlips sausi. Jono Mačiulio atstovaujama komanda išvykoje 86:67 (20:18, 16:20, 29:13, 21:16) palaužė Miuncheno „Bayern“ (4/4) ekipą.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ dvikovos pradžia žadėjo didelę intrigą. Per pirmus du ketvirčius nė vienai komandai nepavyko įgyti įtikinamos persvaros.

Tačiau po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Greičiausiai prisiminę, kad šios rungtynės jiems gali būti lemiamos, „Real“ krepšininkai trečiajame ketvirtyje „Bayern“ komandai užkūrė tikrą pirtį. Praėjus pirmoms trims kėlinuko minutėms P.Laso auklėtiniai surengė triuškinantį spurtą 16:0.

Tai leido Ispanijos sostinės ekipai įgyti daugiau nei įtikinamą persvarą, kurios ši neketino paleisti vėjais. Madrido „Real“ tiesiog nušlavė „Bayern“ klubą 86:67.

Dabar madridiečių lemtis Eurolygoje – jų pačių rankose. Jei laimės paskutines reguliariojo sezono rungtynes su Strasbūro IG, jų vieta „Top 16“ etape bus garantuota.

„Real“: G.Ayonas (8/10 dvit., 6/7 baud., 9 atk. kam.) 22, S.Llullas (2/2 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud., 5 rez. perd.) 18, T.Thompsonas (1/2 dvit., 3/3 trit., 2 atk. kam.) 11.

Beveik 23 minutes aikštėje praleidęs Jonas Mačiulis surinko 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Bayern“: K.C.Riversas (2/7 dvit., 6/7 trit., 1 rez. perd.) 22, D.Thompsonas (4/10 dvit., 2/4 baud., 2 atk. kam.) 10.

Maskvos srities „Chimki“ (5/4) – Strasbūro IG 78:69 (20:24, 25:19, 14:14, 19:12)

Pergalę iškovojo ir „Chimki“ krepšininkai. Rimo Kurtinaičio vadovaujama komanda 78:69 palaužė A grupės autsaiderę Strasbūro IG komandą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė A.Švedas, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviai žaidė ir T.Rice’as (5/11 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud., 4 rez. perd.) 12, M.Todorovičius (6/8 dvit., 2/5 baud., 7 atk. kam.) 14 ir T.Honneyvuttas (5/7 dvit., 1/6 trit., 19 atk. kam., 4 rez. perd.) 15.

Strasbūro komandoje rezultatyvūs buvo K.Weemsas (4/7 dvit., 2/6 trit., 2 rez. perd.) 14, R.Beauboisas (2/5 dvit., 0/1 trit., 4 atk. kam., 1 rez perd.) 13 bei V.Golubovičius (4/4 dvit., 4/6 baud., 5 atk. kam.) 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti