2019 01 17

Eurolygoje – „Olympiakos“ pergalė ir parblokšta „Barcelona“

Eurolygoje užtikrintą pergalę šventė Pirėjo „Olympiakos“, o „Barcelona“ patyrė skaudų pralaimėjimą.
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“ / Euroleague.net nuotr.

Visų rungtynių metu pirmavęs „Olympiakos“ klubas namuose 71:57 (20:11, 12:11, 23:14, 16:21) nugalėjo „Chimki“ ekipą.

Pirėjo klubas galingai spurtavo rungtynių pradžioje ir pirmavo 14:3. Antrajame kėlinyje „Chimki“ buvo priartėjęs 22:23, bet iki didžiosios pertraukos „Olympiakos“ sukaupė 10 taškų pranašumą 32:22.

Po trečiojo kėlinio „Olympiakos“ pranašumas išaugo 55:36 ir ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas.

Tai buvo nerezultatyviausios Rusijos klubo rungtynės šį sezoną.

Po traumos sugrįžęs Nikola Milutinovas Pirėjo klubui pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Chimki“ vis dar priverstas verstis be lyderio Aleksejaus Švedo.

Dvyliktą pergalę iškovojęs „Olympiakos“ Eurolygoje užima penktą vietą. Dvyliktą pralaimėjimą patyręs „Chimki“ – dvyliktas.

„Olympiakos“: K.Papanikolaou ir S.Vezenkovas po 14, N.Milutinovas 13, J.Strelniekas 11, G.Printezis 10.

„Chimki“: J.Mickey 21, T.Crockeris 10.

Tel Avivo „Maccabi“ namuose 99:83 (23:20, 34:15, 28:17, 14:31) nugalėjo „Barcelona“ ekipą ir nutraukė jos penkių pergalių seriją.

Po dviejų kėlinių „Maccabi“ buvo įgijęs 22 taškų pranašumą 57:35. Trečiajame kėlinyje tęsėsi „Barcelona“ triuškinimas, kai persvara pasiekė net 38 taškus (78:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ sugebėjo spurtuoti 20:0, bet nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

Aštuntą pergalę iškovojęs „Maccabi“ dalinasi 8-11 vietas. „Barcelona“ išsaugojo šeštąją poziciją.

„Maccabi“: T.Blackas 16, J.O'Bryantas ir S.Wilbekinas po 15, J.Dibartolomeo 14, A.Tyusas 11.

„Barcelona“: P.Ribas 13, O.Oriola 12, T.Heurtelis 11, K.Pangosas ir R.Smitsas po 10.