2017 10 19

Eurolygoje – „Panathinaikos“ pergalė ir rezultatyvus L.Lekavičius

Ketvirtadienį prasidėjo antrasis Eurolygos turas. Pirmąją pergalę šventė Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Luku Lekavičiumi, kuris 93:83 (22:15, 21:20, 26:21, 24:27) palaužė Bambergo „Brose“ ekipą.
Lukas Lekavičius atvyko į Atėnus
Lukas Lekavičius atvyko į Atėnus / Foto: Vangelis Stolis

Atėnų klubas pirmavo visų rungtynių metu ir šventė įtikinamą pergalę.

Lukas Lekavičius per 15 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvitašk., 1/1 tritašk., 1/2 baud.), atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, padarė dvi klaidas ir dukart prasižengė.

Puikias rungtynes sužaidė Nickas Calathesas, kuris nugalėtojams pelnė net 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Bambergo klubui tai buvo antras pralaimėjimas Eurolygoje.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 23, Ch.Singletonas 15, J.Gistas ir I.Vougioukas po 11, L.Lekavičius 10.

„Brose“: R.Hickmanas ir L.Radoševičius po 19.

Kitose Eurolygos rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ 74:68 (19:16, 20:14, 17:23, 18:15) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“.

Trečiajame kėlinyje Tel Avivo ekipa buvo įgijusi net 14 taškų pranašumą, tačiau prieš lemiamą kėlinį „Baskonia“ atsiliko tik 53:56.

Likus žaisti tris minutes, Rodrigue'as Beaubois sumažino skirtumą 64:66. Deshaunas Thomas ir Norrisas Cole'as leido atitrūkti „Maccabi“ 70:64 ir intriga buvo baigta.

Tai buvo antra pergalė Izraelio klubui ir antras pralaimėjimas Ispanijos ekipai.

„Maccabi“: N.Cole'as 24, D.Thomas 17.

„Baskonia“: R.Beaubois 22, I.Diopas 12, T.Šengelija 11.