2017 04 21

Eurolygos aistros: L.Dončičiaus ašaros ir „Daruššafaka“ pergalė prieš „Real“

Eurolygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Madride „Real“ namuose 80:84 (19:22, 19:22, 30:22, 12:18) nusileido Stambulo „Daruššafaka“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių rezultatas išsilygino 1:1.
luka-doncicius-apsiverke
Luka Doncičius

Du pirmuosius kėlinius Stambulo ekipa laimėjo identišku rezultatu 22:19 ir prieš antrąją rungtynių dalį turėjo šešių taškų pranašumą. Tačiau jis greitai ištirpo, kai trečiajame kėlinyje tris tritaškius pataikė Sergio Llullas. Prieš lemiamą kėlinį rezultatu 68:66 pirmavo „Real“.

Ketvirtąjį kėlinį „Daruššafaka“ pradėjo spurtu 6:0. Tačiau „Real“ greitai sugrąžino lygų rezultatą 72:72. Likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus 78:78.

Scottie Wilbekino metimas išvedė į priekį „Daruššafaka“ ekipą – 80:78. Willas Clyburnas pataikė du baudos metimus. Anthony Randolphas sušvelnino rezultatą 80:82. Bradas Wanamakeris sumetė baudos metimus ir Stambulo klubas šventė pergalę.

Rungtynių įtampos neatlaikė 18-metis Luka Dončičius, kuris atsisėdęs ant atsarginių suolo apsiverkė.

Jonas Mačiulis per 13 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitašk., 1/3 tritašk.), atkovojo du kamuolius ir kartą prasižengė.

Madrido klube dar vieną fantastišką pasirodymą surengė Sergio Llullas, surinkęs 22 taškus.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė B.Wanamakeris.

Pirmąsias serijos rungtynes Madrido ekipa laimėjo 83:75.

Kitą savaitę serija persikels į Stambulą. Trečiadienį bus žaidžiamos trečiosios rungtynės.

„Real“: S.Llullas 22, G.Ayonas 16.

„Daruššafaka“: B.Wanamakeris 21, A.Zizičius ir S.Wilbekinas po 17, W.Clyburnas 13.