2023 01 19

Eurolygos lentelės kaimynų susidūrime pergalę iškovojo „Valencia“

Dviejų vienodą rezultatą iki 20-ojo turo fiksavusių komandų susidūrime Eurolygoje pergalę iškovojo „Valencia“ (10-10), namuose 89:81 (27:18, 20:19, 22:21, 20:23) įveikusi Belgrado „Partizan“ (9-11).
„Valencia“ krepšininkai
„Valencia“ krepšininkai / Scanpix/Fabrizio Bertani/PACIFIC /SIPA nuotr.

Jau ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję „oranžiniai“ į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:18.

Antrame ketvirtyje Valensijos klubo krepšininkų pranašumas siekė ir labai užtikrintą 16 taškų ribą (45:29), bet po ilgosios pertraukos australo Dante Exumo vedamas „Partizan“ beveik ištirpdė varžovų pranašumą, kai atsiliko tik 55:58.

Vis dėlto „Valencia“ užbaigė trečią rungtynių atkarpa spurtu 11:3 ir atgal nebesižvalgė, iškovodama dešimtą pergalę šiame sezone.

2023-iaisiais metais Eurolygoje nepralaiminti Ispanijos ekipa pakilo į 11-ąją vietą, o „Partizan“ su Bolonijos „Virtus“ dalinasi 12-13 pozicijas.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 20 (6 atk. kam.), Jamesas Webbas 17 (4/5 trit.), Chrisas Jonesas 13.

„Partizan“: Dante Exumas 22, Kevinas Punteris 14, Urošas Trifunovičius 9.