2015-02-04 16:19

Eurolygos naujovė – kameros teisėjų ir žaidėjų marškinėliuose

Stipriausio Europos krepšinio turnyreo, Eurolygos, organizatoriai sirgaliams rengia neįtikėtiną naujovę. Jau ketvirtadienį rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubų bus filmuojamos tik tik įprastomis, tačiau ir į teisėjų marškinėlius įmontuotomis kameromis.
Kamera teisėjo marškinėliuose
Kamera teisėjo marškinėliuose / youtube.com stopkadras

Ketvirtadienio rungtynėse ši naujovė oficialiose krepšinio rungtynėse bus išbandyta pirmą kartą pasaulyje.

Kaip rašoma Eurolygos interneto svetainėje, kameras nuspręsta išbandyti amžinų priešų rungtynėse, kurios bus transliuojamos 150-ies valstybių eteriuose. Eurolygos partneriai šiame eksperimente yra televizija „Canal+“ ir įmonė „First V1sion“.

VIDEO: First V1sion Jersey Cam - Welcome to the future of sports broadcasting

Planuojama, kad ateityje Eurolygos rungtynėse tokias kameras dėvės ir patys krepšininkai. Tai jau išbandyta „Barcelona“ treniruotėse, o žaidėjai jokių nusiskundimų neturėjo.

„Su kamera jaučiausi gerai, nebuvo jokių suvaržymų, atrodo, kad dėvi paprasčiausią apsaugą. Ji nėra sunki, neapsunkina veiksmų – jausmas lyg dėvėtum aptemptus apatinius drabužius. Niekada nemačiau, kad kas žaistų su kameromis – tai tikrai įdomu“, – sakė „Barcelona“ aukštaūgis Maciejus Lampe.
 

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą