Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2021 03 26

„Fenerbahče“ vos neprisižaidė, bet pačiupo pergalę Pirėjuje

Stambulo „Fenerbahče“ (19-12) žengė didžiulį žingsnį Eurolygos atkrintamųjų varžybų link. Turkijos klubas svečiuose 76:71 (20:11, 23:16, 15:22, 18:22) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (14-17) ir iškovojo 19-ąją pergalę šiame sezone.
Nando De Colo
Nando De Colo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Didžiąją rungtynių dalį dominavusi „Fenerbahče“ pagal pergalių skaičių pavijo Milano „Olimpia“ ir Miuncheno „Bayern“ klubus, o nuo komandų, esančių už aštuoneto borto, įgijo mažiausiai dviejų pergalių persvarą. Iki reguliariojo sezono finišo daugeliui komandų liko sužaisti po tris mačus.

Savo ruožtu „Olympiakos“ po šio pralaimėjimo prarado net teorines viltis patekti į ketvirtfinalį.

12. „Olympiakos“ (nebeturi šansų) 14-17

„Fenerbahče“ Pirėjuje reikalus ėmėsi spręsti jau pirmoje rungtynių pusėje.

Galingai startavusi Turkijos ekipa įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 14:2, o antrajame ketvirtyje susikrovė net 18 taškų persvarą – 43:25.

„Olympiakos“ bandė atkurti intrigą trečiajame kėlinyje, kai skirtumas sumenko iki 6 taškų (39:45), bet Igorio Kokoškovo auklėtiniai geriau žaidė ketvirtajame kėlinyje ir likus 4 minutėms vėl užtikrintai pirmavo – 70:53.

Graikai dar bandė desperatiškai gelbėtis ir titaniškomis pastangomis po spurto 18:4 likus 13 sekundžių priartėjo iki 71:74, bet Nando De Colo sumetė svarbias baudas, Vassilis Spanoulis suklydo ir „Fenerbahče“ išvengė katastrofos.

Edgaras Ulanovas „Fenerbahče“ gretose nežaidė ir praleido antrą mačą paeiliui.

„Olympiakos“: Livio Jean-Charles'is 16 (8/8 dvit., 8 atk. kam.), Sasha Vezenkovas 15 (3/7 trit.), Kostas Sloukas 12 (3/7 trit., 5 rez. perd., 5 kld.).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 18 (7/9 dvit.), Dyshawnas Pierre'as 15, Kyle'as O'Quinnas 9.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną