2020-10-08 11:50

Į mūšį su Rimu Kurtinaičiu – be dviejų žalgiriečių

Ketvirtadienį į „Žalgirio“ komandos autobusą, kuris turėjo vežti ekipą į Kauno oro uostą, neįsės du žalgiriečiai. Martinas Schilleris patvirtino, kad su „Chimki“ nežais Patricio Garino ir Marekas Blaževičius.

M.Schillerio teigimu, P.Garino nekeliauja dėl nedidelių sveikatos sutrikimų, kurie susiję su jo keliu.

„Nežymiai pablogėjo jo kelio situacija“, – patvirtino „Žalgirio“ vyr. treneris.

Beveik 11 mėnesių oficialių rungtynių po kryžminių kelio raiščių traumos nežaidęs argentinietis grįžo į aikštę savaitgalį Pasvalyje, bet ten rungtyniavo nedaug – per 6 minutes prametė tritaškį, prasižengė 3 kartus ir surinko -4 naudingumo balus.

„Mums patinka jo progresas treniruotėse. Bet jis turėjo nedidelį žingsnį atgal su traumuotu keliu, todėl turėsime jį stebėti artimiausioje ateityje“, – teigė M.Schilleris.

Oficialių rungtynių šį sezoną dar nežaidęs M.Blaževičius nepatenka į M.Schillerio rotacijos planus.

„Žalgirio“ ir „Chimki“ susitikimas vyks penktadienį Mytiščiuose, 20 val. Lietuvos laiku.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą