2023 12 01

Ispaniškoje akistatoje – T.Sedekerskio ir „Baskonia“ įspūdingas triumfas

Tadas Sedekerskis vėl buvo naudingas, o Vitorijos „Baskonia“ (6-5) išvykoje 98:84 (20:21, 24:31, 23:18, 31:14) nugalėjo „Valencia“ (5-6) ekipą.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / „Baskonia“ klubo nuotr.

T.Sedekerskis ant parketo praleido net 37 minutes ir buvo daugiausiai rungtynėse žaidęs krepšininkas.

Per šį laiką puolėjas pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo, provokavo 4 pražangas.

Lietuvio sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

Nė vieno dvitaškio neišmetęs Marcusas Howardas su 24 taškais (0/0 dvit., 6/14 trit., 6/6 baud. met.) buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Mačą Vitorijos komanda nulaužė ketvirtajame kėlinyje, prieš kurį atsiliko 67:70, tačiau laimėjo lemiamą atkarpą net 31:14.

Po vieno iš tritaškių Vanja Marinkovičius atliko labai keistą šventimo manevrą galva.

Abi komandos prieš šias rungtynes buvo laimėjusios ir kritusios po 5 kartus. „Valencia“ ekipai ši nesėkmė – jau trečia paeiliui.

„Valencia“: S.Ojeleye 16, C.Jonesas ir B.Daviesas po 13, J.Harperis 9.

„Baskonia“: M.Howardas 24 (6/14 trit.), C.Moneke 16 (7 atk. kam.), V.Marinkovičius 14, C.Milleris-McIntyre'as 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti