Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Įspūdinga: „Baskonia“ gynėjas spindėjo seniai nematytais Eurolygos rekordais

Vitorijos „Baskonia“ gynėjas Codi Milleris-McIntyre'as sužaidė Eurolygos rekordines rungtynes, o jo vedami baskai ketvirtadienį namuose 94:80 įveikė Vilerbano ASVEL krepšininkus.
Codi Milleris-McIntyre'as
Codi Milleris-McIntyre'as / Euroleague nuotr.

Trigubą dublį surinkęs C.Milleris-McIntyre'as per 36 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 20 rezultatyvių perdavimų.

Amerikiečio sąskaitoje šiame mače buvo net 42 naudingumo balai.

20 rezultatyvių perdavimų – visų laikų Eurolygos rekordas. Anksčiau jis priklausė Facundo Campazzo ir Stefanui Jovičiui (po 19).

Jau per pirmą rungtynių pusę gynėjas buvo atlikęs 12 perdavimų ir taip pat pagerino dviejų kėlinių Eurolygos rekordą.

Tai buvo tik ketvirtasis trigubas dublis Eurolygos istorijoje.

Pastarąjį kartą tokį pasiekimą 2019 metais užfiksavo Nickas Calathesas, anksčiau dukart – Nikola Vujčičius (2005, 2006).

Tadas Sedekerskis nerungtyniavo dėl traumos.

„Baskonia“: Markusas Howardas 18, Matthew Costello (7 atk. kam.) ir Chima Moneke – po 14, Vanja Marinkovičius 12.

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 16 (10 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 14, Noamas Yaacovas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti