„Žalgiris“, iškovojęs šešias pergales C grupėje, yra jau užsitikrinęs bilietą į „Top 16“ etapą.
„Didžiausios spragos šiandien buvo gynyboje. Visas ketvirtasis kėlinys. Jį pralaimėjome net 16 taškų. Prametėme lengvus metimus. Neapsigynėme tokiais momentais, kai turėjome apsiginti. Visur po truputį kažko trūko. O jie juk yra patyrusi komanda ir žaidė labai gerai“.
Paklaustas, ar „Žalgiris“ galėjo neįvertinti varžovų po pergalės išvykoje, R.Kaukėnas sakė: „Nežinau, tikrai negaliu kalbėti už visus. Regis, kovojome, bet ta kova buvo ne tuos pizoduose, kur labiausiai reikėjo. Gal šiandien mums pritrūko agresyvumo“.
Kauniečių gynėjas savo paties neblogo žaidimo nesureikšmino. „Pažiūrėkite į rezultatą. Jei žmogus įmeta daug taškų, tai nereiškia, kad jis labai gerai sužaidė. Esame komanda ir mums nesvarbu kas kada sužaidžia gerai. Svarbu, ar tai lemia pergalę, ar ne. Jei laimime, vadinasi, visi gerai sužaidėme“, – emocingai kalbėjo patyręs žaidėjas.
Jis pabrėžė, kad nors „Žalgiriui“ labai svarbu užimti pirmąją vietą grupėje, svarbiausia – gerinti žaidimą. „Turime susimąstyti. Žinoma, kai kam atsiliepia nedidelės traumos. Bet jei žengiame į aikštę, turim arti ir dantimis kąsti priešininkui į kulnus“, – ryžtingai kalbėjo R.Kaukėnas.






