2019 11 07

Krachas Pirėjuje: ant suolo pralaikyto M.Kuzminsko klubą pražudė nuostabus V.Micičius

Mindaugas Kuzminskas nė nepakilo nuo atsarginių suolo, o jo atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (2-5) ekipa patyrė dar vieną nesėkmę. Graikijos klubas apytuščiuose „Taikos ir draugystės“ rūmuose 67:86 (24:21, 11:32, 23:14, 9:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (5-2) krepšininkams.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Turkijos klubą į pergalę vedė įspūdingai pasirodęs gynėjų duetas. Vasilije Micičius per 33 minutes pelnė 27 taškus (6/9 dvit., 5/6 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Jam praktiškai nenusileido ir Shane'as Larkinas, per 28 minutes pelnęs 24 taškus (4/5 dvit., 3/3 trit., 7/9 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Pirėjo klubo pralaimėjimą nulėmė košmariškai sužaistas antrasis kėlinys. Po pirmojo šeimininkai dar turėjo 3 taškų pranašumą (24:21), bet antrąją rungtynių atkarpą pralaimėjo net 11:32 ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 35:53.

Trečiajame ketvirtyje kiek atsitiesę Kęstučio Kemzūros auklėtiniai po Brandono Paulo tritaškių prasidėjus lemiamam ketvirčiui atsiliko tik 61:67, bet tuomet savo metimus pataikė V.Micičius ir Sh.Larkinas, pribaigę savų sirgalių nušvilptą Pirėjo komandą.

„Olympiakos“: Brandonas Paulas 15 (4/8 trit.), Giorgios Printezis 14, Nikola Milutinovas 10 (13 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 27 (5/6 trit.), Shane'as Larkinas 24 (7/8 metimai), Rodrigue'as Beaubois ir Bryantas Dunstonas (8 atk. kam.) po 10.