„Anadolu Efes“ į aštuntą pagal dydį Turkijos miestą ir didžiausią šalies kurortą šias rungtynes perkėlė siekdami populiarinti klubą šioje Turkijos dalyje. Tikslas buvo pasiektas – rungtynes aplankė ir areną sklidinai užpildė 10 tūkst. sirgalių.
Jų palaikoma komanda ketvirto kėlinio pradžioje dar turėjo 15 taškų pranašumą (62:47), bet bavarai atkūrė intrigą ir vos neišplėšė pergalės.
Stefanas Jovičius prasidedant paskutinei minutei tritaškiu nukirpo varžovų persvara iki 3 taškų (71:74), o pataikęs baudos metimą kitoje atakoje iš „Efes“ pranašumo paliko jau tik 2 taškus (72:74).
„Bayern“ dar apsigynė ir turėjo apie 20 sekundžių suregzti lemiamą ataką. Joje iniciatyvos ėmėsi komandos žvaigždė Spenceris Dinwiddie, bet sudėtingas iš NBA persikėlusio amerikiečio tritaškis buvo netikslus. Metimą dar bandė kartoti Vladimiras Lučičius, bet sudėtingas serbo bandymas irgi tikslo nepasiekė.
Įdomu tai, kad S.Dinwiddie prametė lemiamą metimą ir prieš kelias dienas, kai jo baudos metimas galėjo išplėšti pratęsimą prieš „Barcelona“.
Pergalę Turkijos komandai apkartino ryškiausios ekipos žvaigždės Shane'o Larkino netektis. Amerikietis pirmajame kėlinyje susižeidė kirkšnį ir palikęs aikštę tik su kitų žmonių pagalba į rungtynes nebesugrįžo.
Įspūdingai „Efes“ gretose pasirodė Isaia Cordinier – prancūzas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą pelnydamas 26 taškus (7/9 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.). 15 taškų turkų komandai pridėjo latvis Rolandas Šmitas, o bavarų ekipoje, kuri verčiasi be traumuoto lietuvio Roko Jokubaičio, 15 taškų pelnė Isiaha Mike'as.
„Bayern“ antrose rungtynėse iš eilės neturėjo susirgusio vyr. trenerio Gordie Herberto – kanadietį pavadavo jo asistentas TJ Parkeris.
