Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2022 02 01

Lietuviškų komandų akistatoje – puikus R.Giedraitis ir „Zenit“ pergalė

Rokas Giedraitis ir Mindaugas Kuzminskas stojo į kovą Eurolygos rungtynėse, o galiausiai pergale džiaugėsi epizodiškai žaidęs Kuzia. Sankt Peterburgo „Zenit“ išvykoje laimėjo 90:82 (22:24, 22:26, 18:14, 28:18).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

R.Giedraitis per 33 minutes pelnė 14 taškų (3/3 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir išprovokavo 3 pražangas.

Su 21 naudingumo balu Rokas buvo geriausias „Baskonia“ krepšininkas.

Mindaugas Kuzminskas prie pergalės per 5 minutes pridėjo 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), vieną gautą ir vieną išprovokuotą pražangą.

Žaisti negalėjo dar du lietuviai – baskams nepadėjo Tadas Sedekerskis, kuris yra užsikrėtęs COVID-19, „Zenit“ vertėsi be traumuoto Artūro Gudaičio.

Vis dėlto trečias lietuvis buvo mače – Gytis Vilius dirbo su švilpuku.

„Zenit“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Billy Baronas, surinkęs 24 taškus, Jordanas Loydas pridėjo 23 ir net 10 išprovokuotų pražangų.

„Baskonia“: W.Baldwinas 16, S.Enochas 15, R.Giedraitis 14, J.Grangeris 13.

„Zenit“: B.Baronas 24, J.Loydas 23 (10 išpr. praž.) , J.Mickey 16, D.Kulaginas 8.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną