2015 02 06

Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu pervažiavo „Barcelona“ ekipą

Penktąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape pasiekė Madrido „Real“ ekipa su Jonu Mačiuliu. Ispaniškame derbyje Madrido krepšininkai 97:73 sutriuškino „Barcelona“ ekipą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jonas Mačiulis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvitašk. 0/2 tritašk. 2/2 baud.), atkovojo tris kamuolius, perėmė du kamuolius ir padarė vieną klaidą.

Sergio Rodriguezas nugalėtojams pelnė 23 taškus, Rudy Fernandezas – 22.

Mario Hezonja Barselonos ekipai pelnė 22 taškus, Ante Tomičius – 12.

Šios rungtynės buvo filmuojamos ne tik įprastomis, tačiau ir į teisėjų marškinėlius įmontuotomis kameromis.

Ši naujovė oficialiose krepšinio rungtynėse buvo išbandyta pirmą kartą pasaulyje.

Planuojama, kad ateityje Eurolygos rungtynėse tokias kameras dėvės ir patys krepšininkai. Tai jau išbandyta „Barcelona“ treniruotėse, o žaidėjai jokių nusiskundimų neturėjo.

Maskvos CSKA (5/1) klubas pirmą pralaimėjimą Eurolygoje šiame sezone patyrė Pirėjuje. F grupės rungtynėse maskviečiai 76:84 (17:11, 20:32, 16:21, 23:20) turėjo pripažinti „Olympiacos“ krepšininkų pranašumą.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ir po pirmojo kėlinio turėjo 6 taškų persvarą vaizdas aikštėje ėmė keistis tik prasidėjus antrajam ketvirčiui. „Olympiacos“ žaidėjų puolime nebesustabdžiusi CSKA gynyba ėmė byrėti, o tuo pasinaudoję graikai išsiveržė į priekį. Po ilgosios pertraukos šeimininkai neatidavė iniciatyvos varžovams ir išlaikė susikrautą persvarą iki pat finalinės sirenos – 84:76.

„Olympiacos“: V.Spanoulis (1/6 trit.) 19, M.Lojeskis 13, O.Hunteris (6/8 dvit.) 12, G.Printezis 10, K.Sloukas – 8 taškai.

CSKA: M.Teodosičius (5/9 trit.) 20, N.De Colo 13, K.Hinesas 12, V.Fridzonas 10, M.Markoishvilis 9 taškai.