2026-04-13 16:59

Micičiui oro uoste teko atsiskirti nuo komandos – planus sujaukė netikėta kliūtis

Tel Avivo „Hapoel“ lyderis Vasilije Micičius pateko į kuriozinę situaciją. Kartu su komanda į Sofiją turėjęs skristi serbas to padaryti negalėjo dėl pamesto paso.
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Scanpix Baltics/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Sekmadienį Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ žaidę „Hapoel“ krepšininkai pirmadienį turėjo palikti Belgradą ir skristi į Bulgarijos sostinę.

Visgi komandai atvykus į oro uostą pasų patikros negalėjo praeiti V.Micičius. Pasak pranešimų ir pasirodžiusių nuotraukų, krepšininkas pametė savo asmens dokumentą.

Izraelio naujienų portalas ONE skelbė, kad V.Micičius paliko oro uostą ir grįžo į viešbutį. Čia jam bus pagamintas naujas pasas ir jis netrukus prisijungs prie komandos.

„Hapoel“ klubas laimėjo pastarąsias Eurolygos rungtynes su „Maccabi“ 99:88.

V.Micičiaus atstovaujamas klubas šiuo metu turi 23 pergales ir 14 pralaimėjimų ir žengia ketvirtoje vietoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą