2022 11 25

„Monaco“ su D.Motiejūnu minimaliu skirtumu palaužė „Bayern“

Donatas Motiejūnas ir „Monaco“ (7-3) išsilaiko tarp Eurolygos lyderių. Savo arenoje žaidusi „Monaco“ penktadienio vakarą 80:79 (17:14, 17:19, 19:17, 27:29) įveikė Eurolygos dugne šiame sezone išliekantį Miuncheno „Bayern“ (3-7) klubą.

Šeimininkai galingai susitikimą (15:4), tačiau „Bayern“ greitai sugrįžo į rungtynes ir dar antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo svečiai (22:26).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė tik vienas taiklus metimas (57:55), bet „Monaco“ tada spurtavo (67:57) ir, atrodė, švęs ramią pergalę, tačiau „Bayern“ nepasidavė ir sugebėjo priartėti iki taško.

Vis dėlto „Monaco“ kontroliavo situaciją aikštėje – pirmavo 4 taškais, kai „Bayern“ pataikė tritaškį.

D.Motiejūnas per 18 minučių surinko 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką, bet padarė ir 2 klaidas.

„Monaco“: Elie Okobo 16, Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) ir Alpha Diallo – po 13, Donta Hallas 10, Jaronas Blossomgame‘as (7 atk. kam.) ir Jordanas Loydas – po 8.

„Bayern“: Andreasas Obstas 18 (5/7 trit.), Augustine‘as Rubitas 14 (6 atk. kam.), Cassiusas Winstonas 12, Ognjenas Jaramazas 10, Nielsas Giffey ir Othello Hunteris – po 6.