Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2022 10 28

Naudingi lietuviai negelbėjo – „Baskonia“ nupūsta Prancūzijoje

Trimis pergalėmis Eurolygoje startavusi Vitorijos „Baskonia“ (3-2) sugėrė jau antrą iš eilės nesėkmę. Dviejų lietuvių atstovaujama baskų komanda svečiuose neturėjo jokių šansų prieš Vilerbano ASVEL (2-3) – 61:87 (10:24, 20:24, 22:25, 9:14).
Nando De Colo
Nando De Colo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

ASVEL įtikinamą persvarą ėmė krautis dar pirmajame kėlinyje.

Jo viduryje rezultatas dar buvo lygus 10:10, bet tada užsikūrę šeimininkai pelnė net 14 taškų be atsako ir laimėjo pirmą ketvirtį net 24:10.

Įspūdingą savo spurtą ASVEL pratęsė ir antrame ketvirtyje – pridėję dar šešis taškus, jie laimėjo atkarpą net 20:0 ir triuškino oponentus 20 taškų skirtumu.

Užstrigusius baskus ėmė gaivinti Rokas Giedraitis, pelnęs 6 taškus antrame kėlinyje, bet įpusėjus mačui Vitorijos ekipa atsiliko 30:48.

Situacija nesikeitė ir antroje susitikimo pusėje. „Baskonia“ buvo priartėjusi iki 13 taškų, bet lyg ant sparnų žaidę prancūzai netrukus vėl susigrąžino didesnę nei 20 taškų persvarą ir atgal nebesižvalgė.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs ir 28 taškus (87:59).

Neišgelbėjo baskų ir naudingai rungtyniavę lietuviai.

R.Giedraitis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias – jis per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, sykį suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 20 minučių įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Baskai po šio susitikimo Eurolygoje dalinasi 5-8 vietas, o ASVEL pasivijo dar šešių komandų grupę, turinčią po dvi pergales. Joje yra ir Kauno „Žalgiris“.

ASVEL: Jonah Mathewsas (5 rez. perd.) ir Retinas Obasohanas (5 rez. perd.) po 13, Youssoupha Fallas (7 atk. kam.) ir Davidas Lighty po 11, Yvesas Ponsas 10.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Darius Thompsonas 11, Matthew Costello ir Maikas Kotsaras po 8.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti