2021 10 15

Nelaimi ir Eurolygos čempionai: „Anadolu Efes“ parklupdyti Milane

Naujojo Eurolygos sezono starte nė sykio dar nelaimėjo ne tik Kauno „Žalgiris“ (0-4), bet ir čempiono titulą ginantis Stambulo „Anadolu Efes“ (0-4) klubas.
Milano „Armani“ triumfas
Milano „Armani“ triumfas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniai penktadienį turėjo pripažinti ir Milano „Armani“ (4-0) pranašumą. Italų klubas namie triumfavo 75:71 (16:21, 26:15, 21:13, 12:22).

Ettore Messino auklėtiniai sezoną, priešingai, pradėjo tobulai ir, po 4 pergalių iš tiek pat galimų, pirmauja Eurolygoje kartu su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4-0).

„Anadolu Efes“ geriau pradėjo rungtynes ir antro kėlinio viduryje pirmavo 9 taškais (32:23), tačiau dar iki didžiosios pertraukos rezultatą persvėrę „dizaineriai“ galiausiai diktavo madas iki pat mačo pabaigos.

Ketvirto kėlinio pabaigoje svečiai buvo priartėję iki 4 taškų (62:66), bet „Armani“ vėl atitrūko (71:62) ir pavojaus pralaimėti neturėjo.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė Malcolmas Delaney – 16 (5 rez. perd.). Devonas Hallas pridėjo 13, Shavonas Shieldsas – 12, o Luigi Datome – 11.

„Anadolu Efes“ gretose išsiskyrė tie patys – Vasilije Micičius (17 taškų, 5 rez. perd.) ir Shane‘as Larkinas (13 taškų ir 8 atk. kam.). Adrienas Moermanas surinko 12 taškų.