2023 05 04

Nelaimintis Iggy žaidimas ir suvalgytas latvis: pažymiai „Žalgirio“ žaidėjams ir treneriui

Kauno „Žalgiris“ du kėlinius demonstravo geriausią gynybą ketvirtfinalio serijoje, bet paleido vadžias po ilgosios pertraukos ir 66:77 nusileidęs „Barcelona“ komandai pralaimėjo atkrintamųjų seriją 0:3 bei baigė pasirodymą šio sezono Eurolygoje. 15min portale – sporto komentatoriaus Ryčio Vyšniausko pažymiai „Žalgirio“ žaidėjams ir treneriui Kaziui Maksvyčiui už trečiąsias ketvirtfinalio rungtynes Kaune.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / Scanpix Baltics/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo blogiausia, ką iki šiol matėme šių metų ketvirtfinaliuose.

Kai tavo varžovai per kėlinį praranda 8 kamuolius, tu tikiesi būti priekyje, bet „Žalgiris“ atsilikinėjo 10:13. Buvo akivaizdu, kad „Barca“ taip blogai puolime neatrodys visas 40 minučių, o „Žalgirio“ rezervai kėlė abejonių.

Gaila, bet šioje serijoje kauniečiai taip ir nesulaukė deramos Rolando Šmito pagalbos. Rungtynėse Kaune nepakankamai agresyvus buvo ir Ignas Brazdeikis.

„Barca“ pradėjo krautis pranašumą po ilgosios pertraukos ir rungtynių lūžio momentu tapo Slovėnijos patrioto Mike'o Tobey tritaškių serija. Visos serijos metu „Barcelona“ atrasdavo kozirių: pirmose rungtynėse – Sertacas Sanli, antrose – Kyle'as Kuričius, trečiose – M.Tobey. Tai yra elitinė, patyrusi komanda, kuri net nepajuto Cory Higginso netekties.

Gaila, bet rungtynėse namuose „Žalgiris“ kokybės nepridėjo ir 0:3 yra objektyviai logiškas bei teisingas serijos rezultatas. „Barca“ „Žalgiriui“ per stipri ir tai yra faktas.

#1 Isaiah Tayloras – 4

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Isaiah Taylor
6 tšk. (3/7 dvit.), 1 rez. perd., 2 per. kam., 3 kld., 0 naud. bal., 14 min.

Padarė tris gerus prasiveržimus trečiajame kėlinyje, bet pirmoje pusėje panašių reidų užbaigti taikliais metimais nepavyko.

Nežinau, kokia yra amerikiečio forma, bet iš šono žiūrint norėjosi, kad jis gautų daugiau minučių. Kaziui Maksvyčiui labiau tiko Tomas Dimša iš gynybinės pusės, bet kai reikia gaivinti puolimą, I.Tayloro potencialas yra didesnis.

Deja, amerikiečiui ši serija nebuvo sėkminga ir jos metu jis neatrodė 100 proc. pasiruošęs.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti